Project news
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 129 common:people_all_forms
    
Новини

Результати моніторингу якості освіти

Date: 21 січня 2019 о 14:58, Refreshed 17 жовтня 2019 о 13:24

Моніторинг якості навчальних досягнень учнів 2-11-х класів на кінець 2018-2019 н.р.

            Згідно з річним планом роботи школи, з метою виявлення тенденції щодо покращення чи погіршення успішності учнів школи та вироблення відповідних методичних рекомендацій,  на кінець  2018-2019 навчального року був проведений моніторинг якості навчальних досягнень учнів  2-11-х класів з усіх предметів.

           За статистичними даними на кінець 2018-2019 навчального року в школі навчалося 452 учні, з яких атестовано 399 учнів (окрім учнів 1-х класів та 2 спецкласу).

Результати успішності учнів школи за  2018-2019 н.р. мажна побачити на таблиці:

Клас

Класний керівник

К-ть

учнів

Результати успішності за 2018-2019 н.р.

Початковий рівень

Середній рівень

Достатній рівень

Високий рівень

К-ть

%

К-ть

%

К-ть

%

К-ть

%

2-А

Сусід Оксана Павлівна

24

-

-

9

37

11

45

4

17

3-А

Михайлицька Євгенія Дмитрівна

23

1

5

13

57

9

39

-

-

3-Б

Никончук Вірва Федорівна

23

1

4

6

26

16

69

-

-

4-А

Дебела Валентина Петрівна

18

2

11

9

50

3

17

4

22

4-Б

Мартинюк Валентина Володимир.

17

-

--

9

53

5

30

3

18

5-А

Кузіна Валентина Сергіївна

18

-

-

6

33

11

61

1

6

5-Б

Цимбалюк Валентина Богданівна

22

-

-

8

36

11

50

3

14

6-А

Мартинюк Валентина Адамівна

26

2

8

11

44

12

48

-

-

6-Б

Мартинюк Світлана Никифорівна

24

-

-

13

52

10

43

1

5

7-А

Жилка Галина Павлівна

28

1

3

15

54

10

36

2

7

7-Б

Галушко Валентина Вікторівна

30

-

-

21

70

9

30

-

-

8-А

Дерпач Наталія Сергіївна

21

1

5

13

62

6

28

1

5

8-Б

Мартинюк Леонід Павлович

22

2

9

11

50

7

32

2

9

9-А

Радчук Ольга Петрівна

23

3

13

13

57

6

26

1

5

9-Б

Мартинюк Лариса Петрівна

21

-

-

12

57

9

43

-

-

10-А

Степанець Ніна Адамівна

18

4

22

12

67

1

6

1

6

10-Б

Мартинюк Руслана Іванівна

19

1

5

10

53

5

26

3

16

11

Степанець Тетяна Миколаївна

22

1

5

15

68

4

18

2

9

Разом по школі за

2018-2019 н.р.

399

19

5%

206

52%

146

37%

28

7%

З таблиці видно, що на початковому рівні у школі навчається 19 учнів (5%) – це на 7 учнів менше ніж у I семестрі, на середньому рівні – 206 учнів (52%), на достатньому рівні – 146 учнів (37%) – на 2% більше учнів ніж у I семестрі,  на високому рівні - 28 учнів (7%) – на 2% більше ніж у I семестрі.

Найбільше учнів з низьким рівнем знань в 10-А класі (класний керівник Степанець Н.А.) – 4 учні (22%), у 9-А класі (класний керівник Радчук О.П..) – 3 учні (13%).

Є класи, де учнів, що навчаються на високому рівні зовсім немає, це – 3-А (кл. кер. Михайлицька Є.Д.), 3-Б (кл. кер. Никончук В.Ф.), 6-А (кл. кер. Мартинюк В.А.), 7-Б (кл. кер. Галушко В.В.), 9-Б (кл. кер. Мартинюк Л.П.) класи.

Якісний показник освітнього процесу становить 44%.

Внаслідок моніторингу було встановлено, що у порівнянні з 2017-2018 навчальним роком кількість учнів по школі з високим, достатнім рівнем навчальних досягнень збільшилась, а з початковим та середнім  –  зменшилась. Порівнюючи результати рівня знань учнів за I семестр 2018-2019 н.р  та 2018-2019 н.р. можна зробити висновок, що результати рівня знань незначно, але піднялися.  Якість знань також піднялася, що добре видно з порівняльної таблиці навчальних досягнень учнів:

Навчальний рік

Оцінювання навчальних досягнень учнів

Якість знань

П

%

С

%

Д

%

В

%

2017-2018

36

9%

228

54%

137

32%

21

5%

37%

І семестр 2018-2019

27

7%

201

54%

125

34%

21

6%

40%

2018-2019

19

5%

206

52%

146

37%

28

7%

44%

Проаналізувавши стан успішності учнів окремо по класах, можна сказати, що в кожному класі є резерв учнів, які б могли досягти свого основного рівня.

Результати успішності по предметно у порівняні з 2017-2018 н.р.:

предмет

Якісний показник успішності за 2017-2018 н.р

Якісний показник успішності за I семестр 2018-2019 н.р.

Якісний показник успішності за 2018-2019 н.р

Примітка

(порівняння

з I  семестром 2018-2019 н.р.

Українська мова

41%

43%

44%

+1

Українська література

49%

40%

52%

+12

Математика

49%

57%

62%

+5

Алгебра

32%

32%

35%

+3

Геометрія

29%

36%

35%

+1

Зарубіжна література

39%

44%

44%

0

Англ.. мова

41%

51%

44%

- 7

Історія України

38%

47%

55%

+8

Всесвітня історія

35%

38%

41%

+3

Правознавство

30%

35%

49%

+14

Природознавство

52%

65%

70%

+5

Фізика

31%

36%

34%

-2

Географія

28%

30%

27%

- 3

Економіка

21%

21%

21%

0

Основи здоров’я

51%

52%

55%

+3

Інформатика

57%

54%

75%

+21

Хімія

19%

27%

31%

+4

Біологія

36%

39%

39%

0

Астрономія

69%

36%

36%

0

Захист Вітчизни

41%

23%

23%

0

Образотворче мистецтво

100%

100%

100%

0

Трудове навчання

89%

94%

94%

0

Мистецтво

50%

60%

60%

0

фізкультура

93%

87%

87%

0

Аналіз якості рівня навченості показує, що причинами виникнення проблем щодо динаміки успішності є низька мотиваційна основа учнів школи, від­сутня система роботи вчителів зі слабовстигаючими уч­нями та учнями, які пропускають заняття через хворобу, недостатній зв'язок класних керівників та вчителів-предметників із бать­ками, несвоєчасне повідомлення батьків про рі­вень успішності дітей через щоденники.  Фактором негативного впливу на рівень навчальних досягнень учнів залишається недостатнє володіння і практичне втілення таких важливих педагогічних компетентностей як комунікативна, компетентність самоосвіти і саморозвитку, продуктивної та творчої діяльності.

РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ УЧНІВ ШКОЛИ У КОНКУРСАХ у 2018-2019 н.р.

№ З/П

ПІП учня

клас

конкурс

місце

ПІП керівника

1.

Галушко Діана Михайлівна

5-Б

II етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

II

 Дерпач Н.С.

2.

Мартинюк Анастасія Володимирівна

6-Б

II етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

III

Мартинюк С. Н.

3.

Гнатюк Мирослава Станіславівна

9-Б

II етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

II

Мартинюк С. М.

4.

Жилка Марія Олександрівна

10-А

II етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

II

Мартинюк С.Н.

5.

Рибачок Аліна Василівна

11

II етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

II

Мартинюк С.Н.

6.

Дерпач Зоряна Василівна

4-Б

II етап XIX Міжнародного конкурсу з української мови ім.. Петра Яцика

III

Мартинюк В.В.

7.

Галушко Діана Михайлівна

5-Б

II етап XIX Міжнародного конкурсу з української мови ім.. Петра Яцика

II

Дерпач Н.С.

8.

Мартинюк Анастасія Володимирівна

6-Б

II етап XIX Міжнародного конкурсу з української мови ім.. Петра Яцика

II

Мартинюк С.Н.

9.

Мартинюк Інна Володимирівна

10-Б

II етап XIX Міжнародного конкурсу з української мови ім.. Петра Яцика

I

Мартинюк С.Н.

10.

Рибачок Аліна Василівна

11

II етап XIX Міжнародного конкурсу з української мови ім.. Петра Яцика

II

Мартинюк С.Н.

11.

Оленіч Богдана Миколаївна

7-А

II етапі Всеукраїнських олімпіад з української мови

III

Галушко В.В.

12.

Мартинюк Тетяна Сергіївна

8-Б

II етапі Всеукраїнських олімпіад з української мови

II

Мартинюк В.А.

13.

Мартинюк інна Володимирівна

10-Б

II етапі Всеукраїнських олімпіад з української мови

I

Мартинюк С.Н.

14.

Рибачок Аліна Василівна

11

II етапі Всеукраїнських олімпіад з української мови

II

Мартинюк С.Н.

15.

Жилка Наталія Станіславівна

6-А

II етапі Всеукраїнських олімпіад з математики

III

Щевич Я.С.

16.

Мартинюк Тетяна Сергіївна

8-Б

II етапі Всеукраїнських олімпіад з математики

III

Макарицька Г.С.

17.

Мартинюк Ірина Ярославівна

9-Б

II етапі Всеукраїнських олімпіад з математики

III

Макарицька Г.С.

18.

Мартинюк Тетяна Сергіївна

8-Б

II етапі Всеукраїнських олімпіад з біології

II

Жилка Г.П.

19.

Денисюк Ілона Володимирівна

9-Б

II етапі Всеукраїнських олімпіад з біології

III

Степанець Н.А.

20.

Рибачок Аліна Василівна

11

II етапі Всеукраїнських олімпіад з біології

III

Степанець Н.А.

21.

Микосянчик Наталія Леонідівна

7-А

II етапі Всеукраїнських олімпіад з хімії

II

Цимбалюк В.Б.

22.

Мартинюк Ірина Ярославівна

9-Б

II етапі Всеукраїнських олімпіад з хімії

II

Цимбалюк В.Б.

23.

Мартинюк Тетяна Сергіївна

8-Б

II етапі Всеукраїнських олімпіад з географії

II

Пісний О.В.

24.

Мартинюк Ірина Ярославівна

9-Б

II етапі Всеукраїнських олімпіад з географії

II

Пісний О.В.

25.

Овейчик Володимир Вікторович

10-Б

II етапі Всеукраїнських олімпіад з географії

II

Пісний О.В.

26.

Гнатюк Мирослава Станіславівна

9-Б

II етапі Всеукраїнських олімпіад з трудового навчання (обслуговуюча праця)

II

Мартинюк Р.І.

27.

Мартинюк  Сергій Ярославович

11

II етапі Всеукраїнських олімпіад з трудового навчання (технічна праця)

II

Мартинюк В.М.

28.

Мартинюк Тетяна Сергіївна

8-Б

II етапі Всеукраїнських олімпіад з історії

II

Степанець Т.М.

29.

Денисюк Ілона Володимирівна

9-Б

II етапі Всеукраїнських олімпіад з історії

III

Мартинюк Л.П.

30.

Левчук Дмитро Сергійович

10-Б

II етапі Всеукраїнських олімпіад з історії

III

Мартинюк Л.П.

31.

Микосянчик  Марія Вікторівна

11

II етапі Всеукраїнських олімпіад з історії

III

Степанець Т.М.

32.

Денисюк Ілона Володимирівна

9-Б

II етапі Всеукраїнських олімпіад з правознавства

II

Мартинюк Л.П.

33.

Овейчик Володимир Вікторович

10-А

II етапі Всеукраїнських олімпіад з інформатики

III

Гнатюк С.М.

34.

Мартинюк Тетяна Сергіївна

8-Б

II етапі Всеукраїнських олімпіад з англійської мови

III

Пецькова Т.М.

35.

Микосянчик Артем Вікторович

7-А

II етапі Всеукраїнських олімпіад з фізики

III

Тишковець Г.О.

36.

Овейчик Андрій вікторович

8-Б

II етапі Всеукраїнських олімпіад з фізики

III

Тишковець Г.О.

37.

Овейчик Володимир Вікторович

10-А

II етапі Всеукраїнських олімпіад з фізики

II

Тишковець Г.О.

38.

Микосянчик Марія Вікторівна

11

І (районний) етап МАН, секція «Теологія, релігієзнавство та історія релігії»

І

Степанець Т.М.

39.

Жилка Марія Олександрівна

10-Б

І (районний) етап МАН, секція «Історія України»

І

Мартинюк Л.П.

40.

Мартинюк Інна Володимирівна

10-Б

І (районний) етап МАН, секція «Фольклористика»

ІІ

Мартинюк С.Н.

41.

Рибачок Аліна Василівна

11

І (районний) етап МАН, секція «Українська література»

ІІІ

Мартинюк С.Н.

42.

Мартинюк Інна Володимирівна

10-Б

ІІ (обласний) етап МАН, секція «Фольклористика»

ІІІ

Мартинюк С.Н.

43.

Рибачок Аліна Василівна

11

ІІ (обласний) етап МАН, секція «Українська література»

ІІІ

Мартинюк С.Н.

44.

Жилка Олександр Віталійович

9-А

XX районна Спартакіада школярів Сарненщини (біг 1500м.)

I

Мартинюк А.Д.

45.

Макарицька Тетяна Михайлівна

10-Б

XX районна Спартакіада школярів Сарненщини (метання гранати на дальність.)

II

Мартинюк А.Д.

46.

Мартинюк Наталія Вікторівна

10-Б

XX районна Спартакіада школярів Сарненщини (біг 400м.)

III

Мартинюк А.Д.

47.

Мартинюк Тетяна Сергіївна

8-Б

XX районна Спартакіада школярів Сарненщини (біг 800м.)

III

Мартинюк Л.П.

48.

Команда учнів

XX районна Спартакіада школярів Сарненщини (шашки)

I

Мартинюк Л.П..

49.

Левчук Дарія Петрівна

7-А

Всеукраїнський конкурс малюнків «Моя безпечна громада»

I

Петрович Н.П.

50.

Команда учнів

Зональні змагання (шашки)

I

Мартинюк Л.П..

51.

Команда учнів

Зональні змагання (шахи)

I

Мартинюк Л.П..

52.

Команда учнів

Зональні змагання (змагання по футболу на кубок «Шкіряний м’яч» 2008 р.н.)

I

Мартинюк Л.П..

53.

Команда учнів (хлопці)

Зональні змагання з баскетболу

І

Мартинюк Л.П.

54.

Команда учнів (дівчата)

Зональні змагання з баскетболу

ІІІ

Мартинюк Л.П.

55.

Команда учнів (хлопці)

Районні змагання з баскетболу

ІІІ

Мартинюк Л.П.

56.

Жилка Наталія Владиславівна

6-А

Всеукраїнська предметна олімпіада Олімпус ОСІННЯ СЕСІЯ з української літератури

2

Мартинюк В.А.

57.

Тарасюк Ірина Сергіївна

6-А

Всеукраїнська предметна олімпіада Олімпус ОСІННЯ СЕСІЯ з української літератури

6

Мартинюк В.А.

58.

Макарицька Анжеліка Анатоліївна

5-Б

Всеукраїнська предметна олімпіада Олімпус ОСІННЯ СЕСІЯ з української мови

10

Дерпач Н.С.

59.

Рибачок Аліна Василівна

11

Всеукраїнська предметна олімпіада Олімпус ОСІННЯ СЕСІЯ з української літератури

10

Мартинюк С.Н.

60.

Микосянчик Тетяна Вікторівна

7-Б

Районний етап обласної учнівської олімпіади «Знавці Біблії»

ІІ

Галушко В.В.

61.

Микосянчик Марія Вікторівна

11

Районний етап обласної учнівської олімпіади «Знавці Біблії»

ІІ

Степанець Т.М.

62.

Микосянчик Надія Вікторівна

4-Б

Районний етап обласної учнівської олімпіади «Знавці Біблії»

ІІІ

Мартинюк В.В.

63.

Овейчик Володимир Вікторович

10-А

Районний етап обласної учнівської олімпіади «Знавці Біблії»

ІІІ

Степанець Н.А.

64.

Гнатюк Володимир Миколайович

4-А

Районний етап олімпіад «Юне обдарування» (природознавство)

ІІІ

Дебела В.П.

65.

Дерпач Зоряна Василівна

4-Б

Районний етап олімпіад «Юне обдарування» (математика)

ІІІ

Мартинюк В.В.

66.

Степанець Ірина Олегівна

4-Б

Районний етап олімпіад «Юне обдарування» (українська мова)

ІІІ

Мартинюк В.В.

67.

Гнатюк Мирослава Станіславівна

9-Б

Обласний етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» за напрямком «Новорічний букет»

Диплом

Мартинюк Р. І.

68.

Команда учнів

Районні змагання з легкоатлетичного кросу в залік ХХ районної Спартакіади школярів Сарненщини

І

Мартинюк А.Д.

69.

Жилка Олександр Віталійович

9-А

Районні змагання з легкоатлетичного кросу в залік ХХ районної Спартакіади школярів Сарненщини

І

Мартинюк А.Д.

70.

Шокот Леонід Леонідович

9-А

Районні змагання з легкоатлетичного кросу в залік ХХ районної Спартакіади школярів Сарненщини

І

Мартинюк А.Д.

71.

Денисюк Ілона Володимирівна

9-Б

Районні змагання з легкоатлетичного кросу в залік ХХ районної Спартакіади школярів Сарненщини

ІІ

Мартинюк А.Д.

72.

Мартинюк Наталія Вікторівна

10-Б

Районні змагання з легкоатлетичного кросу в залік ХХ районної Спартакіади школярів Сарненщини

ІІ

Мартинюк А.Д.

73.

Мартинюк Дарія Сергіївна

6-Б

Всеукраїнська олімпіада «Всеосвіта Весна 2019»

Українська мова

ІІ

Мартинюк С.Н.

Comments:
Only authorized users can leave comments.