Project news
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 129 common:people_all_forms
    
Новини

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Date: 21 січня 2019 о 09:40, Refreshed 26 вересня 2019 о 10:13

Матеріально-технічне забезпечення Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Карпилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів розміщена в будівлі 1985 року побудови, загальною площею 3287 м2, приміщення закладу типове, двоповерхове. Окремо розташовані шкільні майстерні, котельня, приміщення для зберігання палива, приміщення для зберігання шкільного автобуса.

            Заклад розташований за адресою: вул. Незалежності, 50, с. Карпилівка Сарненський район Рівненська область. Школа знаходиться у комунальній власності Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області. Стан будівель – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Навчання відбувається в одну зміну. Середня наповнюваність класів по школі становить 21 учень.

            Заклад здійснює свою діяльність відповідно до Статуту, затвердженого відповідно до рішення Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області від 23 травня 2016 року № 314.

            Прилегла територія закладу становить 2,3974 га. Земля, надана в користування закладу, використовується за призначенням, огороджена та утримується в задовільному санітарно-гігієнічному стані.

            Для реалізації освітнього процессу в школі наявні: 10 класних кімнат та 14 навчальних кабінетів, спортивна зала, актова зала, їдальня 120 посадочних місць, 3 майстерні з трудового навчання (слюсарна, столярна, обслуговуючої праці), бібліотека, музей історії села, кімната дитячої творчості, стадіон (поле для гри у футбол, волейбол, баскетбол, гандбол) та спортивний майданчик.

            З 24 навчальних приміщень 8 використовується для навчання учнів початкової школи,14 – для навчання учнів 5-11-х класів, кабінети інформатики використовуються для навчання усіх учнів школи. У закладі наявні:

- кабінет англійської мови;

- кабінет української мови та літератури;

- кабінет зарубіжної літератури;

- кабінет біології;

- 2 кабінети математики;

- кабінет історії та правознавства;

- кабінет географії;

- кабінет хімії;

- кабінет фізики;

- 2 кабінети інформатики;

- кабінет ОЗВ.

            Навчальний заклад має кабінет для педагогічних працівників (учительську), кабінет практичного психолога, кабінет вчителя-логопеда, медичний кабінет, кабінет директора, кабінет секретаря, 2 кабінети заступників директора, 2 приміщення технічного персоналу, гардероб, 2 роздягальні для учнів на уроках з фізичної культури.

            Кожна класна кімната чи навчальний кабінет укомплектований партами та стільцями на кожного учня, столами і стільцями для педагогічного працівника, класними дошками.

            У закладі працює два кабінети інформатики. В одному кабінеті встановлено навчальний комп'ютерний комплекс (10+1) та інтерактивна дошка з ліцензованим програмним забезпеченням. В іншому кабінеті інформатики встановлено 8 комп’ютерів та 5 ноутбуків для учнів та 1 комп’ютер для вчителя з ліцензованим програмним забезпеченням. Всі комп'ютери та ноутбуки підключені до мережі Internet.

Кабінети інформатики відповідають вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30 грудня 1998 р. №9 та Положенню про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2004 р. №407.

            Члени адміністрації використовують 5 сучасних комп'ютерів та ноутбук.

            Стан забезпечення сучасною комп’ютерною технікою відображено в таблиці:

Усього ПК у закладі

40

Із них:

Робочі місця учнів в кабінеті інформатики

23

Робоче місце учителя інформатики

2

Робоче місце учителя (1-і та 2-і класи)

4

Робоче місце учителя (середня та старша школа)

5

Робочі місця адміністрації

6

Принтери

6

Сканери та БФП (принтер+сканер+ксерокс)

2

Інтерактивні комплекси (інтерактивна дошка, проектор)

2

Пректори

1

ПК, що підключені до мережі Інтернет

40

Кількість учнів на один ПК в закладі

20,9

Доступ закладу до мережі Інтернет надається компанією-провайдером «Sowa» зі швидкістю 20 Мбіт/с.

Завдяки підключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг з відділом освіти, культури, молоді та спорту Клесівської селищної ради, відділом освіти, молоді та спорту Сарненської районної ради, іншими загальноосвітніми закладами.

Електронна адреса закладу: znz_karpilivkam@ukr.net

Сайт закладу: https://znz-karpilivkam.e-schools.info

Всі навчальні кабінети відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, яке затверджене наказом МОН України за № 601 від 20.07.2004 р., Державним санітарним правилам і нормам влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, які погоджені листом МОН України від 05.06.2001 р. за № 1/12-1459 та затверджені Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 14.08.2001 р. за № 63, в них створені необхідні умови для занять. Кожен навчальний кабінет має паспорт, в якому відображені загальні санітарно-гігієнічні умови приміщення кабінету, організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання, постійні і змінні експозиції, в більшості кабінетів систематизовано навчально-методичне забезпечення. Наявне навчально-методичне забезпечення дозволяє в повному обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює колектив учителів.

На першому поверсі закладу розміщено:

- Державна символіка та інформація про неї;

- куточок з охорони праці;

- інформаційно-довідковий куточок з Цивільного захисту;

- інформаційний куточок з Правил вуличного руху;

- виставка плакатів «Збройні сили України»;

- інформаційні стенди з фізичної культури та спорту;

- дошка оголошень;

- пересувні інформаційні стенди;

- фотостенд «Небесна сотня»;

- паспорт школи, розклад уроків, факультативних занять, гуртків;

- інформаційний стенд «Вони навчалися у нашій школі»;

- фото кращих учнів школи «Наша гордість»;

- фотогалерея «Сузір'я переможців»;

- комплект стендів «Народні символи України»;

- «Галерея випускників»;

- інформаційно-довідковий стенд «Вибір професії»;

- електронний термінал «Живи і працюй в Україні».

            На першому поверсі також знаходиться куточок для відпочинку учнів (4 ковані лавки і 2 столи).

На другому поверсі розміщено:

- стенди «Символіка школи»;

- стенд «Психологічний вісник»;

- набір стендів: «Сім чудес України», «Сім чудес Рівненщини», «Цікаві факти про Україну», «Діячі культури та науки», «Обличчя української історії», «Політичні діячі України», «Україна і світ», «Шляхами незалежності».

На належному рівні оформлені інформаційні стенди в учительській.

У школі є свій радіовузол.

Бібліотечний фонд становить (станом на 02.09.2019 року) 7047 екземплярів, у тому числі підручників 6268 екземплярів, з них для:

- 1-4-х класів – 2402;

- 5-9-х класів – 2530;

- 10-11-х класів – 1336.

Зазначена навчально-методична та довідкова література  використовується за призначенням.

        У закладі є 2 внутрішні вбиральні: 1 туалет для дівчат (на 4 кабінки з дверцятами) і 1 туалет для хлопців (на 4 кабінки з дверцятами). Якість ремонту вбиралень достатня.

          Для підвезення учнів, які проживають понад 3 км від закладу використовується шкільний автобус на 25 посадочних місць.

            З 2016 року у закладі було проведено такі капітальні будівництва, ремонти та реконструкції:

            - замінено усі вікна та вхідні двері на енергозберігаючі;

            - реконструйовано дах школи (фойє, молодший корпус, ліве крило);

            - проведено реконструкцію каналізаційної мережі;

            - встановлено 2 енергозберігаючі котли у шкільній котельні;

            - побудовано приміщення для зберігання твердого палива.

          У 2019 році у фойє школи добудовано приміщення для бібліотеки, а в колишніх приміщеннях бібліотеки облаштовано інклюзивно-ресурсну кімнату для занять з дітьми з ООП. У коридорі першого поверху добудовано учительську кімнату для педагогів середньої та старшої ланки, а у коридорі другого поверху добудовано та облаштовано комп'ютерний клас на 13 робочих місць для учнів та робоче місце вчителя.

В школі проведено велику організаторську роботу по естетичному оформленню коридорів, класних кімнат, навчальних кабінетів, влучно підібрано кольорову гаму. В закладі чітко простежується єдиний підхід до оформлення всього приміщення школи.

Будівля та майно закладу належить до комунальної власності Клесівської об'єднаної територіальної громади, знаходиться на балансі закладу та належить йому на правах оперативного управління. 

Comments:
Only authorized users can leave comments.