Воркшоп з адаптивних технологій виробництва

Date: 18 жовтня 2019 о 06:03

07 жовтня у Клесівській школі-ліцеї стартував Klesiv School Tech Bootcamp '19!

Цей шкільний технологічний табір має на меті розповісти школярам про сучасні технології: робототехніку, адитивні технологій виробництва (3D друк) та мотивувати їх до самостійного навчання. А його основна ціль - створення передумов для постійного функціювання гуртків робототехніки у школах Клесівської ОТГ.

Треба сказати, що технотабір відбувається протягом Тижня коду ЄС в рамках глобальної програми Meet and Code . А завдяки ґрантовій підтримці компанії SAP вдалося залучити професійних лекторів на всі події.

На початку табору Інна Тріщук провела вітальна розмову з учасниками про четверту промислову революцію та сучасні технології.
А потім паралельно розпочалися майстер класи з основ робототехніки та адитивних технологій виробництва.
Презентувати робототехніку приїхали фахівці з STEM-школа Inventor Рівне.

Під час двох майстер класів, вони навчили дітей з молодших класів збирати моделі роботів на основі наборів Lego та програмувати їхні дії. Один з цих майстер класів було замовлено за кошти бюджету Клесівської ОТГ завдяки погодженню селищної ради. З зацікавленістю до такого формату навчання подію відвідала Наталія Володимирівна Чорна, начальник відділу освіти Клесіської селищної ради та місцевого керівник пластового гуртка Andriy Romanyuk.

Тим часом, Володимир Левшенюк та Михайло Грушевський зі студії 3DPrint (м. Рівне) презентували старшокласникам сучасні адитивні технології виробництва, найбільш відома серед них - 3D друк. Весь час протягом події в аудиторії два принтери безупину друкували сувеніри для дітей та ліцею. Тому діти могли буквально доторкнутися до всього самі.

По закінченню майстер класів всі їх учасники отримали пам'ятки для самостійного вивчення технологій. Також завдяки співпраці шкіл громади до усіх подій вдалося залучити школярів з Карасина та Карпилівки. Відвідали технотабір і вчителі інформатики з Немовицької ОТГ, які теж дуже зацікавлені відкрити гуртки робототехніки у своїх громадах.

Далі в програмі технотабору - зустрічі з ІТ фахівцями у наступний вівторок. Під час яких відбудуться презентації ІТ-спеціальностей та Q&A сесії. Серед запрошених доповідачів - Лідія Ващик, веброзробник з Сарн. Запрошуються усі зацікавлені!

17 жовтня відбулася майстерня з адитивних технологій виробництва. Тут учасники попереднього майстер-класу змогли роздрукувати свої 3D моделі, які готували разом з менторами.

Подія відбулася завдяки ґрантовій підтримці компанії SAP і в рамках її ініціативи Meet and Code протягом Тижня кодування ЄС.

Табір організовує ГО "Сприяння розвитку села" (керівник проєкту: Ярослав Щевич) разом з Інною Тріщук (організатор від Клесівського ліцею, вчитель інформатики).

#meetandcode #meetandcode2019 #codeEU #SAP4Good