Результати ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-досдідницьких робіт Малої академії наук

Дата: 19 лютого 2019 о 11:01
303 перегляда

Невід’ємною складовою роботи з обдарованою молоддю є пошук та підтримка талановитих дітей. Саме участь у Малій академії наук є тим стартовим майданчиком, який дає здобувачам освіти перший досвід наукової діяльності, пошуку креативних рішень і презентації власних досягнень.

09 та 16 лютого 2019 року, в м. Рівне проходив ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, оскільки цей конкурс на обласному рівні проходить у два етапи. Так, 09.02.2019 року учасники конкурсу пройшли оцінювання навчальних досягнень з базової дисципліни, а через тиждень, 16.02.2019 року, юні науковці безпосередньо захищали свої науково-дослідницькі роботи перед компетентним журі.

Учні нашої школи наполегливо працювали аби результативно представити свій заклад. На Конкурс були представлені дві науково-дослідницькі роботи відділення «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство» у секціях «Українська література» та «Фольклористика».

У секції «Українська література» серед 22 учасників учениця 11 класу Рибачок Аліна Василівна, набравши 78 балів,  виборола III місце. У секції «Фольклористика» мали змогу представити свої дослідження 21 учасник. Карпилівську ЗОШ I-III ступенів представляла учениця 10 класу Мартинюк Інна Володимирівна. Система МАН передбачає достатньо жорсткі вимоги щодо самостійності та новизни дослідження, актуальності, формулювання висновків, оформлення роботи, проте Інна витримала усі ці вимоги, поступивши  лише 1,5 бала II  місцю,   посівши також III місце  (набрала 81,5 бала).

Робота з обдарованими дітьми, організація дослідницької діяльності учнів  є найвищим проявом професійної майстерності педагога, тому керувати дослідницькою роботою учнів може тільки обдарований вчитель. Фактично вчитель та учень є співавторами дослідницької роботи. Саме таким учителем і є учитель української мови та літератури  Мартинюк Світлана Никифорівна, яка живе разом з дітьми, співпереживає і є міцними крилами для  злету своїх учнів.

Вітаємо учнів та їх наставника з перемогою!!!